U periodu od 18. do 22. aprila, prorektorka za međunarodnu saradnju, prof. dr Ana Jovancai Stakić i direktorka Odeljenja za međunarodnu saradnju, doc. dr Ana Jurčić, boravile su na Univerzitetu „1 Decembrie 1918” iz Alba Julije (Rumunija). U tom periodu održana je konferencija „Internacionalizacija visokog obrazovanja: izazovi i nagrade”, na kojoj su profesorke našeg Univerziteta učestvovale i sa izlaganjem i kao članice Naučnog odbora.

Ova poseta, organizovana u okviru Erasmus+ programa mobilnosti, paralelno je imala za cilj jačanje partnerske saradnje Univerziteta „Džon Nezbit“ i Univerziteta „1 Decembrie 1918“, što je s velikim uspehom potvrđeno i potpisivanjem ugovora o strateškom partnerstvu.

ru1

ru2