image001

Odeljenje za međunarodnu saradnju i Centar za upravljanje projektima Univerziteta “Džon Nezbit” ugostili su u četvrtak, 09.11.2016. godine, vlasnicu i predstavnike poljskog Univerziteta Povislanski iz Kvidzina.

Ova poseta ojačala je kako partnersku saradnju tako i prijateljske odnose dva Univerziteta. Susret je omogućio potpisivanje bilatelarnog ugovora u okviru Erasmus+ programa mobilnosti, te će studenti, zaposleni i profesori “Džon Nezbit” Univerziteta već u letnjem semestru moći da se usavršavaju na Univerzitetu Povislanski.

Takođe, profesori iz Poljske Dr Katarzyna Strzala – Osuch, Dr Beata Pawlowska i MA Daniel Osuch,  održali su predavanja studentima Univerziteta “Džon Nezbit” iz oblasti eko investicija i marketinga, te ih podsetili da u Odeljenju međunarodne saradnje mogu dobiti sve informacije o otvorenom konkursu za stipendiranu mobilnost.

20161109_105125

5-1-crop