image001

U petak, 08.12.2016. godine, održan je sastanak sa našim studentima koji su dobili stipendije na upravo završenom konkursu za odlazak na jednosemestralni boravak u inostranstvo, u okviru programa Erasmus+ .

Sastanak je otvorio prof. dr Neđo Danilović, zamenik rektora i prorektor za nastavu .  Profesor je studentima dao korisne savete kako da predstave Univerzitet i budu naši najbolji ambasadori, i poželeo ugodan boravak u inostranstvu.

Potom se studentima obratila doc. dr Ana Jurčić, direktorka Odeljenja za međunarodnu saradnju.  Ona je podelila svoje bogato iskustvo sa studentima,budući da je i sama bila stipendista u inostranstvu, i u ime celog Odeljenja, čestitala  našim najboljim kandidatima na izuzetnom uspehu.

Na kraju sastanka, Branka Marković, koordinatorka Odeljenja za međunarodnu saradnju i Erazmus+  projekta, predstavila je studentima najbitnije detalje oko smeštaja, stipendije i dužine trajanja razmene.

Prijem je završen uz prigodan koktel.