Rektor Megatrend univerziteta prof. dr Mića Jovanović ugostio je u četvrtak 16.11.2017. godine delegaciju Iranskog kulturnog centra koju je predvodio direktor dr Mohsen Solejmani.

Megatrend univerzitet već decenijama neguje duh multikulturalnosti i približavanja inostranih duhovnih vrednosti našim studentima. U tom smislu je i osnovan Iranski centar 2016. godine, koji ima za cilj da se kako našim studentima tako i svim zaintersovanim sugrađanima, približi persijski jezik, te iranska kultura i civilizacija.

Profesor Jovanović i direktor Solejmani dogovorili su se kako će se dalje naša saradnja nastaviti, u oblasti obrazovanja, naučno istraživačkog rada i kulture.

Rektor Megatrend univerziteta je na kraju sastanka gostima uručio svoju knjigu Biznis kao umetnost življenja na poklon.