Profesor Sung-Jo Park, međunarodni ekspert u oblasti menadžmenta i obrazovanja, održaće u sredu 16.03.2016. godine predavanje studentima „Džon Nezbit“

Univerziteta na temu:
State capitalism in East Asia and management in China“

Predavanje se održava u centralnoj zgradi „Džon Nezbit“ Univerziteta, ulica Bulevar Maršala Tolbuhina 8, u sali A2 u 16.30h.

Sung-Jo Park je profesor emeritus na „Freie Universität Berlin“, osnivač je Evroazijske asocijacije za studije menadžmenta (EAMSA), te osnivač i nekadašnji sekretar Globalne univerzitetske mreže (N.E.W.S.).

Pozivamo zainteresovane studente da prisustvuju predavanju uglednog profesora, koji će ovu veoma aktuelnu temu prezentovati u sklopu serije predavanja međunarodnih eksperata koje će tokom narednih meseci organizovati Odeljenje međunarodne saradnje „Džon Nezbit“ Univerziteta.

Dobro nam došli!

Odeljenje međunarodne saradnje „Džon Nezbit“ Univerziteta.