image001

Pozivaju se zainteresovani studenti da se prijave za učešće u programu mobilnosti „Erazmus+“ za studiranje u letnjem semestru 2016/2017. na Univerzitetu u Sofiji (New Bulgarian University www.nbu.bg). Studijske oblasti dostupne studentima Džon Nezbit Univerziteta na engleskom jezku su: pravo i kompjuterske nauke. Na konkurs se mogu prijaviti studenti osnovnih i master studija (razmena u trajanju od 1 semestra, tj. 5 meseci).

Na konkurs se možete prijaviti do  01. decembra 2016. godine, do 12 časova.

Potrebna dokumenta za prijavu studenta:
• Prijavni formular (link)
• Predlog plana studija (link)
• Lista položenih ispita
• Potvrda sa fakulteta da ste redovan student
• Potvrda o poznavanju engleskog jezika (nivo B1) ili preporuka od profesora.

Studijsku ponudu Univerziteta u Sofiji na engleskom jeziku možete pogledati na  http://www.nbu.bg/en/programs-of-study/programs.

Sva dokumenta možete poslati skenirana na international@naisbitt.edu.rs ili ih doneti lično u Odeljenje međunarodne saradnje (kancelarija br. 1, ul. Bulevar maršala Tolbuhina 8, 11070 Novi Beograd), radnim danima od 09:00 do 16:00 časova. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na telefon 011/220 3006 ili 011/220 3007.