Pozivaju se zainteresovani studenti da se prijave za učešće u programu mobilnosti „Erazmus+“ za studiranje u zimskom semestru 2018/2019. na Univerzitetu u Valensiji (www.uv.es ). Na konkurs se mogu prijaviti studenti druge i treće godine osnovnih akademskih studija (razmena u trajanju od 1 semestra, tj. 5 meseci). Studijsku ponudu Univerziteta u Valensiji na engleskom jeziku možete pogledati ovde http://links.uv.es/gX8oKu8.

Na konkurs se možete prijaviti do 28. maja 2018. godine, do 12 časova.

Potrebna dokumenta za prijavu studenta:

• Prijavni formular (link)
    •Predlog plana studija (link)
    • Kopija pasoša
    • Lista položenih ispita
    • Potvrda sa fakulteta da ste redovan student
    • Potvrda o poznavanju španskog jezika (nivo B2) ili preporuka od profesora španskog sa matičnog fakulteta
    • Potvrda o poznavanju engleskog jezika (nivo B1/B2) ili preporuka od profesora engleskog sa matičnog fakulteta

Sva dokumenta poslati skenirano Odeljenju za međunarodnu saradnju na international@naisbitt.edu.rs i erasmus@naisbitt.edu.rs  sa naznakom “Prijava za program mobilnosti – Valensija”. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na telefon 011/220 30 06 ili možete doći do nas utorkom, od 14:00 do 16:00 časova (Bulevar maršala Tolbuhina br. 8, kancelarija broj 1).