Poziv za prijavu studenata za stipendiranu mobilnost u okviru Programa Erasmus+ na Univerzitetu u Valensiji – 2018/2019.

Pozivaju se zainteresovani studenti da se prijave za učešće u programu mobilnosti „Erazmus+“ za studiranje u letnjem semestru 2018/2019. godine na Univerzitetu u Valensiji (http://www.uv.es/en/). Na konkurs se mogu prijaviti studenti osnovnih akademskih i master studija (razmena u trajanju od 1 semestra, tj. 5 meseci).

Na konkurs se možete prijaviti do 19. novembra  2018. godine.

• Potrebna dokumenta za prijavu studenata:
  • Prijavni formular (link)
  • Predlog plana studija (link)
  • Kopija pasoša
  • Lista položenih ispita
  • Potvrda da ste redovan student
  • Potvrda o poznavanju engleskog jezika(minimum B2 nivo znanja)

Prednost imaju kandidati sa sa poznavanjem španskog jezika.

Sva dokumenta poslati skenirano Odeljenju za međunarodnu saradnju na nmarkovic@megatrend.edu.rs  sa naznakom “Prijava za program mobilnosti (studenti) – Valensija”. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati na telefon 011/220 30 06 ili lično radnim danima  od 10:00 do 15:00 časova (Bulevar maršala Tolbuhina br. 8, kancelarija broj 1).

NAPOMENA:
Studenti prve godine osnovnih akademskih studija ne mogu da se prijave na konkurs za razmenu.

Sva neophodna dokumenta dostavljate na srpskom jeziku. U ovoj fazi prijave nije potreban zvaničan prevod dokumenata na engleski jezik, a ukoliko to bude neophodno, mi ćemo vas naknadno obavestiti.

Predlog plana studija (u ovoj fazi prijave kandidat navodi listu predmeta koje bi želeo da pohađa u periodu mobilnosti, a koja će kasnije, ukoliko je kandidat odabran, činiti polaznu tačku za izradu Ugovora o učenju). U izboru predmeta koje student želi da sluša u toku mobilnosti, potrebno je da sakupi 30 ESPB.