Na osnovu primljenih prijava i priložene dokumentacije, a prema predvidjenim kriterijumima za evaluaciju prijava za mobilnost studenata , komisija objavljuje  spisak kandidata za učešće u Erasmus+ programu mobilnosti tokom letnjeg semestra 2017/2018. godine.

Univerzitet u Valensiji, Španija

Krstić Katarina , Geoekonomski fakultet, 4. godina studija

Simić Katarina, Fakultet za kulturu i medije, 4. godina studija

Univerzitet u Temišvaru, Rumunija

Milica Marić, Fakultet za kulturu i medije, 3. godina studija

Milena MIlenković, Fakultet za poslovne studije, 4. godina studija

Univerzitet u Plocku, Poljska

Katarina Stanojević, Fakultet za poslovne studije, 2. godina studija

Ana Gajić, Fakultet za poslovne studije, 2. godina studija

______________________________________________________________________________________

Na listi čekanja se nalaze sledeći kandidati i njima će biti dodeljena  stipendija ukoliko partnerski univerziteti odobre dodatne stipendije.

Univerzitet u Temišvaru – Milica Popović, Fakultet za poslovne studije, 4. godina studija

Univerzitet u Plocku – Katarina Vemić, Fakultet za poslovne studije, 3. godina studija

Na ovu odluku studenti mogu uložiti žalbu do ponedeljka, 04. decembra, do 12 časova na international@megatrend.edu.rs. Kriterijumi za evaluaciju prijava za mobilnost mogu se pogledati ovde (http://international.megatrend.edu.rs/mobilnost/#tab-1-3-kriterijumi-za-evaluaciju-prijava-za-mobilnost)

logo f