Poziv za prijavu zaposlenih za nastavničku mobilnost (STA– staff mobility for teaching) u trajanju od 7 dana za stipendiranu mobilnost u okviru Programa Erasmus+ na Poslovnoj školi u Kelnu (Cologne Business School) – 2018/2019.

Pozivaju se zainteresovani da se prijave za učešće u programu mobilnosti „Erazmus+“u letnjem semestru 2018/2019. godine na Poslovnoj školi u Kelnu (Cologne Business School) (link).

Na konkurs se možete prijaviti do 21. novembra  2018. godine..

Potrebna dokumentacija za prijavu:

1. Biografija(CV)
  2. Kopija Pasoša
  3. Minimum C1 znanje engleskog jezika

Potrebno je popuniti prijavni formular (link) ili ga možete lično popuniti u Odeljenju za Međunarodnu saradnju.

Sva dokumenta možete poslati skenirana na nmarkovic@megatrend.edu.rs ili ih doneti lično u Odeljenje za Međunarodnu saradnju (kancelarija br.1 Bulevar maršala Tolbuhina 8) radnim danima od 9 do 16 časova.

Dodatne informacije:

• Mobilnost će se realizovati u letnjem semestru 2018/19. godine. Detaljan termin se naknadno utvrđuje u skladu sa dogovorom sa partnerskom institucijom.
  • Pokriveni su putni troškovi i dnevnice (iznos zavisi od zemlje u kojoj se realizuje akademska mobilnost).