Poziv za prijavu zaposlenih za stipendiranu mobilnost u okviru Programa Erasmus+ na Univerzitetu u Pili – 2018/2019.

• Mobilnost za zaposlene (STA– staff mobility for training) u trajanju od nedelju dana. Program je otvoren za zaposlene u Službi međunarodne saradnje i službama koje sarađuju sa partnerskim institucijama.

Pozivaju se zainteresovani da se prijave za učešće u programu mobilnosti „Erazmus+“u zimskom semestru 2018/2019. godine na Univerzitetu u  Pili (link).

Na konkurs se možete prijaviti do 20.11.2018.

Potrebna dokumentacija za prijavu:

1. Biografija(CV)
  2. Kopija Pasoša
  3. Minimum B2 znanje engleskog jezika

Potrebno je popuniti prijavni formular(LINK)  ili ga možete lično popuniti u Odeljenju za Međunarodnu saradnju.

Sva dokumenta možete poslati skenirana na nmarkovic@megatrend.edu.rs ili ih doneti lično u Odeljenje za Međunarodnu saradnju (kancelarija br.1 Bulevar maršala Tolbuhina 8) radnim danima od 9 do 16 časova.

Dodatne informacije:

• Mobilnost će se realizovati u zimskom semestru 2018/19. godine. Detaljan termin se naknadno utvrđuje u skladu sa dogovorom sa partnerskom institucijom.
  • Pokriveni su putni troškovi i dnevnice (iznos zavisi od zemlje u kojoj se realizuje akademska mobilnost).