Dragi studenti,

Kompanija BD Electronics sa Malte Vas poziva da se prijavite na konkurs za plaćenu stručnu praksu u njihovoj kompaniji.

BD Electronics je međunarodni distributer elektronskih komponenti koji obezbeđuje tehnološke proizvode proizvođačima širom sveta u brojnim industrijama, poput industrije medicine, vazduhoplovne i vojne industrije, kompjuterske industrije, telekomunikacije i transporta.

Ovu kompaniju ističu mladi zaposleni, poznavaoci brojnih jezika, poput engleskog, nemačkog, francuskog, italijanskog, ruskog, kineskog, danskog, finskog, slovačkog i indijskog i uvek su u potrazi za novim zaposlenima koji žele da unaprede sebe u multinacionalnom timu mladih.

Konkurs je otvoren za studente koji žele praksu na polju prodaje, kupovine, računovođstva, IT sektora i ljudskih resursa.

Zainteresovani studenti svoj CV mogu poslati na mejl: vregoda@megatrend.edu.rs